Konsultacje społeczne w praktyce - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Konsultacje społeczne w praktyce

Konsultacje społeczne w praktyce

data dodania: 2013-11-27 13:00:04

Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu miasta Zawiercie oraz pracowników Urzędu Miejskiego w Zawierciu na szkolenie pt. „Konsultacje społeczne w praktyce” organizowane w ramach projektu „To jest Twoja decyzja!”.

Tematyka szkolenia dotyczyła będzie zagadnień związanych z podstawami prawnymi prowadzenia konsultacji społecznych, ich przeprowadzaniem, korzyściami i barierami w prowadzeniu konsultacji.

W ramach szkolenia uczestnicy nabędą umiejętności samodzielnego budowania prostych narzędzi badawczych, przeprowadzania konsultacji społecznych metodą warsztatową i metodą ankiet oraz wykorzystania i prezentacji wyników badania opinii publicznej konsultacji społecznych.

Szkolenie odbędzie się w dniu 10 grudnia 2013 r. w godzinach 08:00-15:00 w Urzędzie Miejskim w Zawierciu, ul. Leśna 2, sala sesyjna. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w załączniku. Formularz odstępny jest także do pobrania w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14 w Zawierciu jak i w Urzędzie Miejskim w Zawierciu, Biuro ds. Komunikacji Społecznej,  ul. Piastowska 1 w Zawierciu. Wypełniony formularz należy przesłać na adres niedzielska@cil.org.pl bądź i.wiklik@zawiercie.eu. Formularz można także wysłać pocztą lub złożyć osobiście w biurze Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ul. Senatorskiej 14, 42-400 Zawiercie bądź faxem na numer 32/ 670 20 14, a także w Urzędzie Miejskim w Zawierciu, Wydział Rozwoju i Promocji Miasta, ul. Piastowska 1, 42-400 Zawiercie.

Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu zostaną o tym poinformowane telefonicznie. Rekrutacja trwa do 05 grudnia 2013 r. Szkolenie przewidziane jest dla 14 osób.

Osoby zakwalifikowane proszone są o przygotowanie następujących informacji: NIP, Regon, nr KRS organizacji oraz zabranie dowodu osobistego. Dane te są niezbędne do prawidłowego wypełnienia deklaracji uczestnictwa.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „To jest Twoja decyzja!”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy