Konkurs plastyczny: "Wielkanocna Kartka Społem" - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Konkurs plastyczny: "Wielkanocna Kartka Społem"

Konkurs plastyczny: "Wielkanocna Kartka Społem"

data dodania: 2019-03-05 21:45:06

Konkurs

Pojawiająca się w przyrodzie zieleń, nieśmiały śpiew ptaków oraz przebijające się przez chmury słońce zwiastują, że zbliża się niezwykły czas – Święta Wielkanocne! To najwyższa pora, aby zgłosić się do organizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych, PSS Społem Zawiercie, Kuźnię Młodych Talentów oraz ARK Jobs konkursu plastycznego pn. „Wielkanocna Kartka Społem”.

Prace konkursowe mogą zgłaszać przedszkola oraz uczestnicy indywidualni w terminie od 04.03.2019 r. do 18.03.2019 r. do godziny 15:00 w siedzibie Centrum Inicjatyw Lokalnych przy ulicy Polskiej 14 B w Zawierciu, w sklepach PSS "Społem" Centrum, przy ulicy Sikorskiego 22 w Zawierciu lub zgłosić do dnia 15.03.2019 prośbę o osobisty odbiór prac przez organizatora w placówce.

Prace powinny być w formacie A4 i zawierać w widocznym miejscu logo Społem - Uśmiechnięte Zakupy. Jak zwykle przypominamy, że prace NIE MOGĄ być konstrukcjami przestrzennymi.

Zwycięska kartka zostanie nagrodzona oraz wydrukowana w formie pocztówki, a uzyskany ze sprzedaży dochód wesprze podopiecznych Domu Dziecka w Zawierciu .

Szczegółowe informacje oraz regulamin dostępne w załączniku.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy