Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Konkurs plastyczny pt. "Smacznie i zdrowo ze Społem"

Konkurs plastyczny pt. "Smacznie i zdrowo ze Społem"

data dodania: 2018-05-14 10:54:46

Właściwe odżywianie zapewnia odpowiedni rozwój organizmu, zdrowie i poprawia samopoczucie. Centrum Inicjatyw Lokalnych, Ark Jobs Sp. z o.o. oraz Społem PSS Zawiercie zapraszają uczniów zawierciańskich szkół podstawowych klas I-VI oraz uczestników indywidualnych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Smacznie i zdrowo ze Społem”.  

Konkurs rozgrywa się w dwóch kategoriach:

a) kategoria I – klasy I-III

b) kategoria II – klasy IV-VI

Ideą konkursu jest rozbudzenie zainteresowania dzieci w wieku szkolnym tematyką zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia, jak również pobudzenie ich do kreatywnego i twórczego działania.

Prace plastyczne w formacie A4 (niebędące konstrukcjami przestrzennymi), powinny przedstawiać zdrowe produkty żywnościowe dostępne do kupienia w sklepach Społem, zawierać hasło zachęcające do zdrowego stylu życia i odżywiania oraz logo sklepów Społem „Uśmiechnięte zakupy”.

Prace konkursowe można składać od dnia 14.05.2018 r. do dnia 04.06.2018 r. do godziny 15:00 w sklepie Społem Centrum, przy ulicy Sikorskiego 22 w Zawierciu. Placówki szkolne mogą zgłosić organizatorowi (dzwoniąc pod numer 32 670 20 14), aby osobiście odebrał prace, jednak nie później niż do dnia 30.05.2018 r.

Pokaż, jak smacznie oraz zdrowo można jeść i żyć!

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w poniższym linku.

 

Załączniki:
Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy