Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Konkurs plastyczny "Wielkanocna kartka Społem"

Konkurs plastyczny "Wielkanocna kartka Społem"

data dodania: 2017-02-20 14:26:42

 Społem PSS Zawiercie wraz z Centrum Inicjatyw Lokalnych oraz Agencją Pracy ARK zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. „Wielkanocna kartka Społem”, którego celem jest rozbudzenie zainteresowania dzieci w wieku przedszkolnym pięknym zwyczajem obdarowywania się kartkami świątecznymi.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym z terenu gminy Zawiercie. Dzieci, uczęszczające do przedszkoli mogą składać prace za  pośrednictwem przedszkoli biorących udział w akcji. Dzieci w wieku przedszkolnym nie chodzące do przedszkola mogą składać prace w sklepie Społem Centrum ul. Sikorskiego 22 (piętro i parter).

Najpiękniejsza kartka zostanie wydrukowana i przeznaczona do sprzedaży w sklepach Społem. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży kartki zostanie przeznaczony na wsparcie Domu Dziecka.

Prace plastyczne  mogą przyjąć dowolną formę rysunku, wyklejanki, wycinanki, rysunku na szkle, itp. i powinny mieć format od A4.

Prace na konkurs można składać w sposób ciągły osobiście w sklepie Społem CENTRUM ul. Sienkiewicza 22 do dnia 06.03.2017r. do godz. 15.00. Regulamin konkursu dostępny jest na stronach www.cil.org.pl oraz www.zawiercie.spolem.org.pl.   Więcej informacji o konkursie udziela Joanna Osys  tel. 519116291

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy