Konkurs: Bożonarodzeniowa Kartka Społem - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Konkurs: Bożonarodzeniowa Kartka Społem

Konkurs: Bożonarodzeniowa Kartka Społem

data dodania: 2018-11-15 11:31:54

Plakat konkursowy

Święta Bożego Narodzenia – to czas spędzany z rodziną, obfitujący w tradycje i zwyczaje. W tym okresie nie może zabraknąć świątecznych życzeń! Centrum Inicjatyw Lokalnych, Kuźnia Młodych Talentów oraz PSS Społem Zawiercie, zapraszają przedszkolaków oraz dzieci w wieku przedszkolnym z Gminy Zawiercie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „Bożonarodzeniowa Kartka Społem”.

Konkurs ma na celu rozbudzenie zdolności plastycznych wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta oraz zachęcenie do podtrzymywania tradycji przesyłania świątecznych kartek pocztowych. Zwycięska kartka zostanie wydrukowana i sprzedawana w sklepach PSS Społem w Zawierciu. Całkowity dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Górze Włodowskiej.

Prace konkursowe mogą zgłaszać przedszkola oraz uczestnicy indywidualni w terminie od 13.11.2018 do 26.11.2018 do biura Centrum Inicjatyw Lokalnych, przy ulicy Polskiej 14 B w Zawierciu oraz w sklepie PSS Społem  Zawiercie CENTRUM, przy ulicy Sikorskiego 22.

Przypominamy, że prace powinny mieć format A4, nie być dziełami przestrzennymi oraz zawierać logo Społem – uśmiechnięte zakupy. Szczegółowy regulamin, karta zgłoszeniowa oraz wymagane zgody dostępne są w załączonym pliku.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy