Konkurs "Opowiedz" 2019 - czas na historie grantobiorców Programu Działaj Lokalnie! - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2019

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Konkurs "Opowiedz" 2019 - czas na historie grantobiorców Programu Działaj Lokalnie!

Konkurs "Opowiedz" 2019 - czas na historie grantobiorców Programu Działaj Lokalnie!

data dodania: 2019-12-04 10:10:58

Tegoroczne projekty realizowane w ramach Programu Działaj Lokalnie wdrażanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych na terenie powiatów myszkowskiego i zawierciańskiego są niezwykle ciekawe, kreatywne, pokazują, jak wielka pasja do wspólnego działania tkwi w mieszkańcach naszego regionu.

Niektórzy tegoroczni grantobiorcy już zakończyli swoje projekty, inni zbliżają się ku finałowi. Nie pozwólcie jednak, aby przeszły one bez echa! Centrum Inicjatyw Lokalnych zaprasza wszystkich grantobiorców Programu Działaj Lokalnie w roku 2019/2020 do wzięcia udziału w konkursie „Opowiedz”.

Celem konkursu jest opisanie przy użyciu nowoczesnych technologii własnych działań grantobiorców oraz promowanie inicjatyw wspieranych w ramach Programu Działaj Lokalnie. To Wasze opowieści mogą w znaczący sposób wpłynąć na aktywizację lokalnej społeczności i na budowanie dobra wspólnego.

Do konkursu można zgłaszać prace w dwóch formach: reportażu filmowego (maksymalnie 2,5 minutowego) lub krótkiego filmiku (maksymalnie 2,5 minutowego). Muszą być opublikowane w otwartym serwisie internetowym umożliwiającym prezentację filmów, wideoklipów (np. Youtube, Facebook), opatrzone opisem, licencją i logami, które znajdują się w dołączonej poniżej planszy (zostanie przesłana w Power Pointcie).

Grantobiorcy mają możliwość stworzenia filmiku w jednej z kategorii: człowiek, miejsce, motyw, filmowy produkt projektu. Zachęcamy do zapisania się do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu przygotowywania krótkometrażowych filmów promocyjnych i zgłoszenia chęci udziału do 16 grudnia b.r. na adres hac@cil.org.pl. Dzięki nim zyskacie wiedzę, jak w poprawny technicznie i ciekawy sposób przygotować materiał promujący Wasz projekt. Lokalna Komisja Konkursowa wybierze najlepsze prace, które wezmą udział w ogólnopolskim konkursie „Opowiedz” 2019. Nie przegap takiej okazji, podziel się efektami swojego projektu z całą Polską!

 

Dokładny regulamin oraz plansza końcowa są dostępne w załącznikach poniżej. 

Zachęcamy również do odwiedzenia strony: http://dzialajlokalnie.pl/strefa-grantobiorcy/opowiedz/

 

Dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy