Festyn jurajski za nami !!! - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2019

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Festyn jurajski za nami !!!

Festyn jurajski za nami !!!

data dodania: 2020-09-29 17:28:26

W niedzielę 27 września zorganizowano kolejny Festyn Jurajski. Organizatorem wydarzenia było Centrum Inicjatyw Lokalnych. Tym razem festyn odbył się w Podlesicach przy Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego Jury. Uczestnicy festynu mieli okazję skosztować jurajskich specjałów m.in. od KGW Podlesice, a także wybrać się na wycieczkę po zakamarkach jaskini. Najmłodsi sprawdzili swoją wiedzę w konkursie o wiedzy o Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i konkursie plastycznym. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali drobne nagrody i upominki.

W dobre nastroje wprowadził uczestników festynu występ Kapeli Jurajskiej, a całą imprezę poprowadził DJ Domson.

Miło było przywitać również gości specjalnych, w tym Wiceministra Sprawiedliwości – Pana Michała Wójcika, Członka Zarządu Województwa Śląskiego – Panią Beatę Białowąs.

W trakcie festynu prowadzona była zbiórka na leczenie ciężko chorej 3-miesięcznej Oliwii Hyla - link do zbiórki dostępny tutaj: https://www.siepomaga.pl/oliwka

Następne jurajskie spotkanie za rok! 

Festyn jurajski został dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego w ramach Wojewódzkiego Programu Aktywizacji Gospodarczej oraz Zachowania Dziedzictwa Kulturowego Beskidów i Jury Krakowsko – Częstochowskiej – Owca Plus do roku 2020.

 

 

 

 

 

 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy