Działaj Lokalnie, czyli jak napisać wniosek - spotkania informacyjne dla gmin - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Działaj Lokalnie, czyli jak napisać wniosek - spotkania informacyjne dla gmin

Działaj Lokalnie, czyli jak napisać wniosek - spotkania informacyjne dla gmin

data dodania: 2018-06-04 13:31:53

Szkolenie w Poraju

Mieszkańcy powiatów myszkowskiego i zawierciańskiego, to ludzie, w których drzemią chęć działania, kreatywne pomysły i idee mogące przysłużyć się lokalnej społeczności. Jednak czasem sama chęć działania nie wystarcza. Program Działaj Lokalnie finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, organizowany przez Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce, dzięki przyznawaniu dotacji na projekty społeczne daje możliwość członkom organizacji pozarządowych oraz grupom nieformalnym na to, aby swoje pomysły wcielali w życie.

Centrum Inicjatyw Lokalnych, jako Ośrodek Działaj Lokalnie realizuje Program Działaj Lokalnie na terenach powiatów myszkowskiego i zawierciańskiego. Do udziału w tegorocznej edycji Programu zdecydowało się przystąpić siedem gmin: Pilica, Poraj, Poręba, Koziegłowy, Szczekociny, Włodowice oraz Żarki. Aby otrzymać dotację na realizację swojej idei, należy wiedzieć, jak napisać projekt, w którym zawarte będą wszystkie niezbędne informacje, zgodne z regulaminem konkursu. Centrum Inicjatyw Lokalnych nie tylko zachęca potencjalnych beneficjentów do udziału w konkursie, ale dla każdej z gmin organizuje szkolenia w zakresie przygotowania wniosku o dofinansowanie w ramach programu Działaj Lokalnie.

Uczestnicy szkoleń prowadzonych przez Bartosza Lachóra z Centrum Inicjatyw Lokalnych, zapoznają się z celami oraz zasadami udziału w Programie Działaj Lokalnie oraz uczą się, jak napisać wniosek o dotację, który dzięki swej przejrzystości, kreatywności i zgodności z regulaminem Programu ma szansę zwyciężyć. Szkolenia odbyły się już w Pilicy, Poraju, Koziegłowach i Szczekocinach. Już niebawem kolejne spotkania w Porębie, Włodowicach i Żarkach. Pisz bez słownika, ale z regulaminem i wcielaj w życie społeczne idee!

Szkolenie w Poraju
Szkolenie w Poraju
Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy