Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Drugie spotkanie z przedstawicielem organizacji pozarządowej

Drugie spotkanie z przedstawicielem organizacji pozarządowej

data dodania: 2016-12-07 14:27:24

Drugie spotkanie z przedstawicielem organizacji pozarządowej - 1

W dn. 1 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół im. S. Staszica w Zawierciu odbyło się drugie spotkanie z przedstawicielem organizacji pozarządowej działającej na terenie powiatu zawierciańskiego. O swojej działalności opowiedział Patryk Drabek – działacz społeczny i członek Stowarzyszenia JURASSIC PHOTO TEAM. Spotkanie odbyło się w ramach projektu pn. „Młodzi adepci dziennikarstwa po Jasnej Stronie Mocy”.

 

Patryk Drabek opowiedział uczniom Zespołu Szkół S. Staszica o swojej działalności społecznej i odpowiadał na zadawane przez uczniów pytania. Jurassic Photo Team to stowarzyszenie pasjonatów fotografii oraz filmu. Członkowie wspólnie organizują wyjazdy plenerowe, a w międzyczasie tworzą wernisaże i wystawy fotograficzne. Organizują również profesjonalne pokazy sprzętu fotograficznego i warsztaty tematyczne.

 

W spotkaniu wzięli udział członkowie grupy dziennikarskiej powstałej w ramach projektu w szkole oraz inni uczniowie zainteresowani tematyką działalności organizacji pozarządowych. Prelegent zachęcał uczestników spotkania do podejmowania działań mających na celu rozwijanie swoich pasji i zainteresowań poprzez uczestnictwo w działaniach na rzecz społeczeństwa.

 

W ramach projektu odbędą się kolejne spotkania z przedstawicielami III sektora, działającymi w powiecie zawierciańskim. W każdej ze szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w projekcie odbędzie się po 1 spotkaniu.

 

Spotkania z przedstawicielami lokalnych organizacji pozarządowych odbywają się w ramach projektu pn. „Młodzi adepci dziennikarstwa po Jasnej Stronie Mocy”, współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Realizatorem projektu jest Fundacja Praca i Kariera.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Drugie spotkanie z przedstawicielem organizacji pozarządowej - 2
Drugie spotkanie z przedstawicielem organizacji pozarządowej - 3
Drugie spotkanie z przedstawicielem organizacji pozarządowej - 4
Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy