CIL wsparło organizację jurajskiego pikniku w Jaroszowie - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » CIL wsparło organizację jurajskiego pikniku w Jaroszowie

CIL wsparło organizację jurajskiego pikniku w Jaroszowie

data dodania: 2013-10-21 14:15:20

Centrum Inicjatyw Lokalnych wsparło organizację Jurajskiego Integracyjnego Pikniku dla Rodzin, który odbył się 28 września br. pod altaną w Jaroszowie.

Organizatorami spotkania dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin były  trzy stowarzyszenia: „Jurajskie Amonity”, „Cudowne dzieci” oraz „Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół ZS im. T. Kościuszki w Żarkach” oraz Rada Sołecka w Jaroszowie.

Dla uczestników pikniku organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji. W programie imprezy były m.in. przejażdżki konne i furgonem, malowanie twarzy i karaoke. Najmłodsi mogli też podziwiać strażaków z OSP w Żarkach w pokazie ratownictwa medycznego.

Po wspólnej zabawie można było skosztować przysmaków, które przygotowali organizatorzy. Były sałatki, domowe wypieki, swojski smalec i ogórki kiszone, a na ciepło – potrawy z grilla.

„Szacunkowo w naszym pikniku wzięło udział około 100 dzieci. Wszystkie znakomicie się bawiły przy muzyce, brały udział w konkursach, a następnie zostały obdarowane upominkami oraz słodyczami.Sukces organizatorów był możliwy, dzięki sponsorom – ludziom o wspaniałych sercach, którzy wsparli nasze działanie” – mówi Halina Buła, prezes stowarzyszenia „Jurajskie Amonity”.

Centrum Inicjatyw Lokalnych wsparło organizację pikniku z środków pochodzących z wpłat z 1 % podatku dochodowego.
 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy