Bogdan Rymanowski odwiedzi Zawiercie - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » Bogdan Rymanowski odwiedzi Zawiercie

Bogdan Rymanowski odwiedzi Zawiercie

data dodania: 2014-01-07 13:12:20

Laureat nagrody Wiktora w 2007 roku w kategorii „Najwyżej ceniony publicysta” oraz w 2008 roku tytułu „Dziennikarz Roku” przyznanej przez miesięcznik „Press” – to niektóre z wyróżnień otrzymanych przez Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza telewizyjnego, który odwiedzi Zawiercie w piątek 10 stycznia.

Spotkanie ze znanym redaktorem rozpocznie się o 13:00 w Sali 317 Starostwa Powiatowego w Zawierciu. Jest to czwarte z planowanych sześciu spotkań ze znanymi ludźmi mediów, które odbywają się w ramach projektu „Młodzieżowa Akademia Obywatelska” realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych. Spotkanie jest przeznaczone głównie dla uczestników projektu – młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu zawierciańskiego, jednak wziąć w nim może udział każdy zainteresowany dziennikarstwem.

W ramach projektu odbyły się trzy spotkania ze znanymi dziennikarzami – w czerwcu 2013 roku z Michałem Olszańskim, we wrześniu z Romanem Czejarkiem, a w listopadzie – z Jakubem Poradą. Projekt „Młodzieżowa Akademia Obywatelska” jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
 

Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy