1% podatku dla lokalnych działań - Centrum Inicjatyw Lokalnych - cil.org.pl

Pobierz darmowy program pit
KRS 0000 215 720
Pobierz program PIT za rok 2020

Aktualności

A A A

Strona główna » Aktualności » 1% podatku dla lokalnych działań

1% podatku dla lokalnych działań

data dodania: 2019-02-21 09:04:45

Kampania 1%

Czasem niskie liczby mają ogromne znaczenie i moc. Podobnie jest z małymi gestami i działaniami, które kumulując się przynoszą realne, pozytywne zmiany. Dokonując rozliczenia podatku dochodowego na dokumencie PIT można przekazać kwotę wynikającą z 1% podatku na wybrany przez siebie cel.

Centrum Inicjatyw Lokalnych jest organizacją posiadającą status pożytku publicznego, która dzięki mieszkańcom, przyjaciołom, ludziom dobrej woli realizuje swoje cele statutowe. A priorytetem są tutaj działania na rzecz lokalnej społeczności, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, ochrona historii, budowanie poczucia tożsamości narodowej i kulturowej.

Dzięki Twojemu 1% przekazanemu na rzecz Centrum Inicjatyw Lokalnych tak wiele dzieje się w mieście i okolicy! Wystarczy jeden mały krok, który wielu z Was już zrobiło, okazując nam zaufanie i wyrażając chęć współpracy. Skorzystaj z możliwości przekazania 1% podatku dochodowego w roku 2019 wskazując numer KRS Centrum Inicjatyw Lokalnych.

Centrum Inicjatyw Lokalnych, jako Ośrodek Programu Działaj Lokalnie wziął udział w tegorocznej edycji konkursu „Zadziałaj swoim 1%” realizowanej przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce stawiając na hasło „Lokalnie gotowi!”. Pozyskane fundusze zostały przeznaczone na zakup pudełek śniadaniowych, które zawierają informację o możliwości przekazania 1% na naszą organizację oraz są okazją do podjęcia tematu o właściwych postawach odżywiania.  Bądź „Lokalnie gotowy!” – świadomie przekaż swój 1%!

KRS Centrum Inicjatyw Lokalnych: 0000215720

Kampania 1%
Kampania 1%
Strona głównaDrukujPDF
Nasze inicjatywy